Ale się działo! Tegoroczne koncerty z cyklu W Kąciku przy Szklanej przyciągnęły rekordową liczbę publiczności! Nasze założenie, że koncerty mają być kameralne pozostanie już chyba nieaktualne... ;)

11 sierpnia w kąciku przy szklanej wystąpił rewelacyjny Zespół Zaprzyjaźnionych Kolegów z Psychiatryka w składzie: Przemysław Sowiński (Hytsz Vbjidsfvbi) - Beny, Krzysztof Cherek - Indian, Patryk Kruszyński - Kruchy, Tomasz Stroynowski - Strojniś oraz goście: Roman Chojnacki - Romeo, Piotr Wondzinski - Geny oraz fantastyczna Ewelina Stroynowska. Koledzy z Psychiatryka zaprezentowali hity wykonywane przez kobiety w zupełnie nowych zaskakujących odsłonach i po prostu porwali publiczność!

20 sierpnia przy cudownej pogodzie i sielskiej atmosferze wystąpił kwartet złożony z zupełnie różnych osobowości. Jak przystało na nazwę koncertu - Open Voice - Greatest Hits - absolwenci gdańskiej szkoły wokalnej: Anna Gnyś, Zuzanna Hochschulz, Magdalena Kwiatkowska i Alexander Krysiuk, świetnie się uzupełniając, zaprezentowali swoje największe hity.

Zobaczcie >> GALERIĘ ZDJĘĆ

 

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846