Wybierasz się do Trójmiasta? Spakuj Pomorską Kartę Turysty i ciesz się swobodnym zwiedzaniem i oszczędnościami w wakacyjnym budżecie. Z kartą w kieszeni  i pakietem Metropolia zyskasz bezpłatny wstęp do blisko 20 atrakcji w całym Trójmieście i okolicach, w tym do Żuławskiego Parku Historycznego.

Pomorska Karta Turysty to nowa oferta dla wszystkich turystów przyjeżdżających na Pomorze. Z kartą w kieszeni i pakietem “Metropolia” zyskasz bezpłatny wstęp do blisko 20 atrakcji w całym Trójmieście i okolicach, w tym do Muzeum Żuławskiego w Żuławskim Parku Historycznym, na sopockie molo czy do Akwarium Gdyńskiego. Bez konieczności kupowania wielu biletów – a przy tym oszczędzając ponad 50% kosztów zakupu pojedynczych wejściówek.

Czekają na Ciebie również zniżki w restauracjach i innych obiektach partnerskich oraz na atrakcje takie jak rejs na Westerplatte. Dodatkowo, z Pomorską Kartą Turysty nie musisz martwić się o bilety na komunikację miejską – kupując pakiet Komunikacja masz darmowe przejazdy w całym Trójmieście. Zwiedzaj więc, ile się da, kiedy tylko chcesz!

Co zyskujesz? Po pierwsze, zwiedzanie: tyle miejsc do zobaczenia, a wejściówki tyle kosztują? Z Kartą Turysty wstęp do głównych muzeów Trójmiasta jest bezpłatny! Po drugie, zniżki: Odwiedziny w restauracjach, atrakcjach turystycznych, miejscach rozrywki – z Kartą Turysty oszczędzasz! Po trzecie, kumulacja oszczędności!: Dzięki jednej Karcie zapłacisz ponad 50% mniej, niż za te wszystkie atrakcje osobno! Po czwarte, darmowy transport!: Pakiet “Komunikacja” to darmowy transport z oraz na Lotnisko środkami komunikacji miejskiej, a także darmowe autobusy, tramwaje oraz szybka kolej miejska na terenie całej metropolii.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846