Fundacja Strefa Mocy serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe z powiatu nowodworskiego na spotkanie informacyjne, sieciujące i integracyjne, które odbędzie się 14 października 2019 o godz. 17.00 w Gospodzie Mały Holender - dom podcieniowy na Żuławach w Żelichowie 31a.

Podczas spotkania poznamy sprawdzone sposoby na współpracę lokalną, dowiemy się jakie znaczenie w działalności ngo ma sprawczość oraz skąd wziąć fundusze na realizację konkretnych pomysłów. Zainicjujemy powstanie mapy zasobów 3 sektora oraz zaprezentujemy ofertę Żuławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

 

Będzie okazja do spróbowania tradycyjnych żuławskich potraw inspirowanych jesienią oraz wzięcia udziału w warsztatach tłoczenia soku z jabłek. Dla uczestników przygotowaliśmy także niespodziankę.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, bardzo prosimy o potwierdzenie udziału mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11.10.2019. W mailu poprosimy o informację o wyborze posiłku: mięsny lub wegetariański.

 

Spotkanie organizowane jest w ramach programu „POZARZĄDOWY SURWIWAL 2019 – Jak przetrwać (i się rozwijać) w pozarządowym świecie - system wpierania 3 sektora w województwie pomorskim przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych", dofinansowanego ze środków Województwa Pomorskiego.

 

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846