Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego – Klub Nowodworski zaprasza uczniów żuławskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w szkoleniu dla młodych liderów w ramach projektu „Żuławy. Lubię to!”.
Czy chcielibyście wziąć udział w naszym nowym projekcie? Tworzyć, badać, być kreatorem życia kulturalnego na Żuławach? Marzycie o poznaniu Waszej najbliższej okolicy, ale nie do końca wiecie, jak się do tego zabrać? Tradycyjne metody nauczania do Was już nie trafiają i nie zaspokajają Waszych potrzeb? W takim razie przyszedł czas na coś zupełnie innego!!!
W trakcie dwóch dni poznacie tajniki wiedzy z zakresu:
· skutecznej promocji regionu,
· tworzenia ankiet dla mieszkańców,
· warsztatu pracy badacza regionu,
· wykorzystania technik komputerowych w pracy regionalisty.
W scenerii Domu Podcieniowego w Cyganku będziemy tworzyć: plakaty, interaktywne zdjęcia, multimedialne linie czasu, ankiety i wywiady. A gdy za oknem pojawi się słońce, z pewnością udamy się na spacer po krajobrazie kulturowym Żuław i porozmawiamy o historii naszej małej ojczyzny.
Szkolenie jest bezpłatne i odbywać się będzie w dwóch turach: 7 – 8 listopada 2014 r. (12 osób) oraz 14 -15 listopada 2014 (13 osób). Organizatorzy zapewniają wikt i opierunek, czyli nocleg w Domu Podcieniowym w Cyganku oraz pełne wyżywienie. Ponadto gwarantujemy świetną atmosferę, profesjonalnych trenerów, opiekę 24 na h, transport i… przede wszystkim dobrą zabawę. Jedyne czego oczekujemy od Was to zaangażowanie i chęć pracy. To z Was wyłonieni zostaną młodzi liderzy, którzy będą współpracować z historykami, specjalistami od PR, socjologami oraz pasjonatami kultury i dziejów Delty Wisły podczas trwania projektu.
Co musisz zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu? Wypełnij zamieszczony poniżej formularz i prześlij go do 3 listopada 2014 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. My w przeciągu dwóch dni poinformujemy cię o zakwalifikowaniu się na szkolenie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie i szkoleniu skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo telefonicznie pod numerem 55 2475733.
Czekamy na Was!!! Bo przecież Żuław nie da się nie lubić!!!
Program szkolenia 7 - 8 listopada 2014 r.