Zmieniamy godzinę niedzielnego koncertu (12 września 2021r.). Początek wydarzenia przesunęliśmy na godz. 19:00. Muzyczny cykl koncertów w "Kąciku przy Szklanej" zamknie występ Tomasza i Eweliny Stroynowskich oraz Agnieszki Wojtas.

W najbliższą niedzielę, 12 września odbędzie się ostatni z zaplanowanych na razie koncertów, w ramach nowego muzycznego cyklu spotkań w "Kąciku przy Szklanej". Wystąpią Tomasz i Ewelina Stroynowscy oraz Agnieszka Wojtas. W repertuarze muzyka jazzowa, piosenka artystyczna oraz poezja śpiewana.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Usiądźcie przy naszych stolikach, ławeczkach, weźcie ze sobą koce i w piknikowej atmosferze wspólnie wysłuchajmy wyjątkowych dźwięków.

Przypomnijmy, “Kącik przy szklanej” to nowa inicjatywa stworzona przy współpracy Klubu Nowodworskiego, Krainy Otwartej Sztuki KOS, Żuławskiego Ośrodka Kultury oraz chórów Rewelersi i Ach te baby. Pomysł plenerowych koncertów w kameralnej odsłonie narodził się w trakcie tegorocznej Nocy Muzeów. Przygotowany muzyczny performance, który później powtórzyliśmy jako "Nowodworski Nokturn" spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców oraz przebywających w naszym mieście gości. Po licznych zapytaniach o kolejne, podobne wydarzenia postanowiliśmy działać.

"Kącik przy szklanej" to nieformalna grupa, która została wsparta dofinansowaniem w ramach funduszu Akumulator Społeczny.

 

Stowarzyszenie Miłośników Nowego Dworu Gdańskiego
Klub Nowodworski
ul. Kopernika 17
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 57 33
fax 55 247 57 33
e-mail: biuro@klubnowodworski.pl

NIP: 578-11-21-846